Пасажирські перевезення у Києві та Борисполі


Ford Tranzit

130 грн.
Автомобіль розрахований на обслуговування невеликої групи людей. Підходить для ділових поїздок, доставки подорожуючих літаком та поїздом, виїзду за місто та ін..
Мін.замовлення по Києву: 2+1

Ціна: від 130 грн./година

За Києв 5 грн./км

8 пос.місць
Трансфер 700 грн.

Ford Tranzit

170 грн.
Урочисті заходи, корпоративний виїзд співробітників на природу, трансферна доставка пасажирів, переміщення містом можливе на комфортному автомобілі із вбудованим телевізором.
Мін.замовлення по Києву: 2+1
Ціна: від 170 грн./година
За Києв 6 грн./км

16 пос.месць

Трансфер 800 грн.

«Із точки до точки»: перевезення пасажирські Київ, Бориспіль

Бажаючи помилуватися архітектурними пам'ятками столиці, прибути на корпоративне навчання, вирушити на сімейне свято, звертайтесь до компанії «Із точки до точки».

Ми надаємо 2 види автомобілів, розрахованих на одночасне обслуговування 8-ми та 16-ти осіб. Компанія із перевезень у Києві виконає будь-яке завдання, пов'язане із переміщенням групи осіб. Також ми надаємо в оренду легкові машини із водієм.

Організація пасажирських перевезень

Здійснюємо пасажирські перевезення для компаній та звичайних людей. Послуги із перевезень надаються у діапазоні прийнятних цін. Ми легко адаптуємось до цільових запитів.

Порядок пасажирських перевезень у Київ та Бориспіль

  • Транспорт надає не менше, ніж на 2 години, у будь-який час. Літак приземлився під ранок, поїзд вирушає за північ - ми завжди допоможемо, оперативно прибувши на місце.
  • У Києві оплата ведеться погодинно, залежно від замовленої оренди, за містом вартість прораховується залежно від пройденого шляху.
  • Автобуси комфортні і взимку, і влітку. Вони обладнані системами клімат-контролю. Комфортними сидіннями із відкидними спинками, телемоніторами, що прикрашають довгі переїзди.
  • Працюємо із різними заходами: від екскурсійних турів, доставки людей на свято, семінар, тематичну виставку, доставка із залізничного вокзалу та аеропорту пасажирів, що прибули до готелю. Організуємо і дитячі поїздки. Досвідчені водії всіма доступними методами забезпечують безпеку людей у поїздці.

Вартість пасажирських перевезень у Києві

Обґрунтована фінансова політика дозволила нам встановити ціни на пасажирські перевезення у Києві та області на рівні розумних. Детальніша інформація вказана у розділі «Автопарк».

Ми виконуємо регулярні рейси за єдиним транспортним маршрутом та окремі замовлення, пов'язані із разовим наданням послуг.

В Україні передбачає транспортування пасажирів у кількості не більше 9-ти осіб. Для цього підходить мікроавтобус. Для перевезення 10 і більше людей використовується категорія D (вартість послуги при цьому підвищується). Кожен водій має ліцензію на перевезення.

Замовити у Києві перевезення пасажирів

Щоб забронювати автобус із водієм на певну дату, скористайтесь електронною формою замовлення на сайті або зателефонуйте до офісу. Назвіть кількість пасажирів, що транспортуються, число та час прибуття мікроавтобуса, вкажіть тривалість оренди в годинах або днях. Наші співробітники подбають про те, щоб послуга була надана вчасно та у повному обсязі.

Преимущества перевозки грузов с компанией «Из точки в точку»
  • Большой выбор машин любого тоннажа
  • Доступные цены на перевозку грузов
  • Быстрая и качественная доставка грузов
  • Бережное отношение грузчиков к мебели и вещам
  • Помощь квалифицированных менеджеров в планировании переезда
  • Удобный заказ и быстрая подача машины
Отзывы клиентов, переехавших с нами

Тысячи довольных клиентов, десятки тонн перевезенного груза, десятки литров выпитого менеджерами кофе, сотни выкуренных грузчиками сигарет.