Офісний переїзд з «Із точки до точки»

 

Щоб швидко та ефективно виконати офісний переїзд у Києві та Київській області, телефонуйте до компанії «Із точки до точки».

Професійно організувати переїзд – непросте завдання для власника компанії. А для нас це – звичайне заняття, яке виконується щодня. Ми розумно заощаджуємо час замовників, дозволяючи їм не відриватися надовго від своїх справ.

Великий автопарк допомагає виконувати заявки будь-якої складності, що включають усі вантажоперевезення у Києві. Напрацьована база задоволених клієнтів звертається до нас повторно та рекомендує «Із точки до точки» як надійного партнера у сфері вантажоперевезень.

Переїзд офісу у Києві у будь-який час дня та ночі

Враховуючи побажання замовників, ми готові здійснити офісний переїзд Києвом та областю у будь-який день тижня та відповідний час. Вникнення деталей, обговорення важливих нюансів при транспортуванні офісного майна дозволяє нам виконувати роботу виключно добре. Добротно запакуємо та надакуратно перевеземо офісну оргтехніку, комп'ютери, меблі, обладнання, документацію, складські запаси.

Переїзд офісу у Києві: дбайливо та недорого

Скільки б машин та вантажників не знадобилося, у «Із точки до точки» вас завжди порадує оптимальна ціна. Комусь із співробітників може знадобитися квартирний переїзд чи вантажне таксі у Києві.

Якщо ви бажаєте перебазуватися на нове місце без зайвої метушні та можливих труднощів, звертайтеся до «Із точки до точки». Швидке перевезення та злагоджена робота вантажників зроблять цей процес необтяжливим.

 

Чим цікава послуга замовникам «Із точки до точки» при офісному переїзді

 • Доступна вартість перевезення.
 • Відсутність вихідних.
 • Продумана підготовка речей до винесення.
 • Акуратне перевезення офісних меблів, паперових архівів та оргтехніки.
 • Невеликий час для переїзду.
 • Післяоплата за виконання послуги.

Офісний переїзд відбувається у стислий термін. Це обумовлено необхідністю у мінімальному робочому простому та максимально швидкому відновленні роботи усіх підрозділів. Для швидкого розміщення меблів та оперативної адаптації співробітників на новому місці бажано заздалегідь вибрати оптимальний варіант розміщення меблів.

Етапи перевезення офісу у Києві

 • 1. Фахівець прибуває до чинного офісу, щоб особисто визначити, що треба буде перевезти.
 • 2. Оформлюється договір про співпрацю.
 • 3. В обумовлену дату та час приїжджають вантажники.
 • 4. Упаковується уся техніка (в наявності є матеріал).
 • 5. Виконується розбирання шаф, при необхідності – тумб та столів.
 • 6. Вкладається у коробки канцелярія, побутова хімія, інше майно.
 • 7. Щоб унеможливити простій та зайву оплату, вантажний транспорт прибуває, коли все готове до відправки.
 • 8. Складування предметів у машину із використанням фіксуючих ременів для деяких речей.
 • 9. Швидке перевезення за вказаною адресою.
 • 10. Вивантаження, занесення у приміщення, зняття упаковки, збирання комплектів та окремих предметів меблів, розміщення.
 • 11. Прийом виконаної роботи, розрахунок.

Переваги перевезення
вантажів компанією Вантажоперевезення "З точки в крапку" у м. Київ

 • Великий вибір машин будь-якого тоннажу
 • Доступні ціни на перевезення вантажів
 • Швидка та якісна доставка вантажів
 • Бережне відношення вантажників до меблів та речей
 • Допомога кваліфікованих менеджерів у плануванні переїзду
 • Зручне замовлення та швидка подача машини

Відгуки клієнтів,
що переїхали з нами

Тисячі задоволених клієнтів, десятки тонн перевезеного вантажу, десятки літрів випитої менеджерами кави, сотні викурених вантажниками сигарет.

 • Во время переезда офиса переживал за сохранность нашей мебели и техники. Очень рад, что обратился в данную компанию. Работники оперативно приехали, они собрали и упаковали мебель, компьютеры и остальную технику запаковали. Работали надежно. Доехало все целым, на новом офисе еще раз убедился в профессионализме работников и грузчиков.

 • Большое спасибо Вам за качественный сервис.  Переезжали с женой на новую квартиру в Киеве, нам нужна была грузовая машина. У нас вещей много, мебель тоже. Сначала думал, что переехать будет сложно, но потом убедился, что когда работают профессионалы - все проходит идеально. Позвонил в компанию по номеру, оператор помог быстро оценить масштаб перевозки и подобрать машину.  Грузчикам и водителю отдельное спасибо за оперативность и помощь при разгрузке.

 • Отличный сервис Из точки в Точку, машина нам была подана вовремя, несмотря на то, что время переносилось так как планы у нас поменялись. Очень вежливые диспетчеры, вежливые грузчики. А по стоимости перевозка груза получилась дешевле, чем планировали изначально. Огромное спасибо, всем рекомендую))))

Правильна організація офісного перевезення – це скорочення часових трудовитрат. При переїзді офісу у Києві на нове місце дешево, доведеться вирішити багато організаційних питань.

Щоб не пропустити важливу деталь, довірте транспортування професіоналам служби переїздів. «Из точки в точку».

Чому варто звернутися саме до нас

Працюємо на ринку послуг у сфері організації офісних переїздів понад 10 років. Накопичений досвід, а також висока кваліфікація дозволяють братися за найскладніші та нестандартні замовлення.

Наша компанія – це професійна організація офісних переїздів у Києві та Київській області, що надає даний вид діяльності без посередників. Офісні перевезення здійснюються із застосуванням власного автопарку, професійної техніки, нових пакувальних матеріалів.

Команда однодумців «З точки до точки» візьме на себе недорого усі клопоти, пов’язані із навантаженням, розвантаженням, вантажоперевезенням.

Дисциплінований персонал навчений технікам, справляється із завданнями будь-якої складності, помилки виключені. Взаємозамінність у колективі дозволяє точно дотримуватися часу та термінів виконання кожного замовлення.

Наші переваги:

Можете замовити транспортування на вихідні і вже у понеділок співробітники вдало працюватимуть на новому місці.

Як зробити замовлення на перевезення офісу

Заходите на сайт https://crown-cars.com. Заповніть заявку або зателефонуйте за вказаними телефонами з 7.00 до 23.00. Усе інше зробимо ми.

Офісний переїзд Київ: етапи транспортування під ключ

Кожне перевезення офісу у Києві індивідуальне. Щоб воно пройшла максимально ефективно, розбиваємо увесь комплекс завдань на кілька етапів:

 1. Визначення обсягу роботи.

Працюємо на кінцевий результат. Клієнт ставить завдання, ми вибираємо кілька варіантів. Знаходимо найкращий для вас.

Досвідчений фахівець приїжджає до офісу для консультації. На місці вирішується: дата, час переїзду, що треба перевезти, підбирається скільки, і яка буде потрібна упаковка, кількість транспорту та вантажників.

Узгоджується маршрут з урахуванням безпечної швидкої доставки, час прибуття до нового офісу. Підписується договір.

 1. Демонтажні, пакувальні роботи, навантаження.

У послуги компанії «З точки до точки» входить демонтаж та упаковка обладнання та меблів. У погоджений час приїжджають кваліфіковані розбирачі.

Акуратно відключається від комунікацій техніка, при необхідності розбираються меблі. Усі елементи загортаються у наш пакувальний матеріал окремо, маркується.

Особливу увагу приділяють сортуванню документів.

Важно! Крихкі предмети, рослини, акваріуми розміщують у спеціальні короби із позначкою «Верх». У машині фіксують ременями.

Ми маємо необхідне обладнання, досвід перевезення важких предметів: сейфів, піаніно, серверів.

Кваліфіковані вантажники правильно розміщують речі в автомобілі.

 1. Транспортировка.

Швидкість проведення переїзду залежить від організованості та кількості транспорту. Для перевезення офісних меблів у Києві компанія «З точки до точки» має гарний автопарк.

Достатня кількість автомобілів вантажопідйомністю від 1,5 до 20 тонн. Досвідчені водії швидко, акуратно перевезуть речі містом, Київської області без вихідних.

Малий переїзд невеликого офісу здійснюється машинами 1,5 – 2 т. У будь-який час доби легко пересуваються під арками, мостами.

Вантажівка 5-тонник довжиною 6 м забезпечена гідроліфтом, можна перевозити габаритний вантаж.

Є комфортні мікроавтобуси, легкові автомобілі для перевезення вашого персоналу.

Як показує практика, для надійного транспортування вантажів необхідний кваліфікований водій, який має досвід у цій сфері. Тільки так можна гарантувати збереження майна та транзит вантажу в обумовлений термін.

Досвідчені водії компанії «З точки до точки» відповідають за перевезення вашого вантажу. Відповідально готують машини до дороги, щоб уникнути технічних труднощів у дорозі. Диспетчер підбирає ефективну логістику маршруту.

Внимание! Є послуга – терміновий переїзд. Машина буде подана протягом години.

Пповний асортимент наших послуг можна переглянути на сайті: https://crown-cars.com.

 1. Розвантаження, розпакування, встановлення обладнання.

Акуратні ввічливі вантажники доставлять на будь-який поверх ваше майно. 10-річний досвід роботи дозволяє гарантувати збереження вантажу, кутів, дверних прорізів, сходових майданчиків.

Після розпакування та розстановки меблів, техніки приберемо за собою та вивеземо все сміття.

Ціна послуги переїзду офиса у Києві

Для зручності замовників працюємо у зручний для вас час, без вихідних. Заявки на сайті https://crown-cars.com приймаються цілодобово.

На вартість транспортування впливають:

Низькі ціни від 120 грн/год у процесі надання послуги не змінюються. Оплата транспорту, вантажників погодинна. Автомобіль подається терміново, коли вантаж готовий до перевезення.

Різноманітні знижки, безкоштовні консультації фахівців на місці роблять звернення до послуг компанії «З точки до точки» економічно вигідними.

Є бажання отримати чесний розрахунок – зверніться до нас! Оплачуєте після закінчення всіх робіт.

Як заощадити при переїзді офісу у Києві

Заощадити кошти, не знижуючи якості перевезення дозволить серйозна підготовча робота.

 1. Заздалегідь, не менш як за 1 місяць до переїзду складіть план необхідних дій. Сформуйте бюджет.
 2. Треба упорядкувати документи, видалити зайві. Визначитись яке обладнання та меблі перевозитимете. Складіть список речей для транспортування.

Перевізник «З точки до точки» не нав’язує вам зайвих послуг.

Можна заощадити, якщо:

Люба економія загрожує виникненням труднощів у процесі, тому рекомендуємо довірити клопітку, із безліччю нюансів завдання перевезення професіоналам компанії «З точки до точки». Ми заощадимо вам гроші, час, нерви.

Переїзд завжди перевірка на міцність. Переривати робочий процес офісу небажано. Найкращий варіант – залучення у цю роботу фахівців. За допомогою них можна буде без клопоту провести усі етапи швидко та на високому рівні.

Звернувшись до компанії «З точки до точки», зможете переконатися, що будь-який офісний переїзд у Києві – це лише легка зміна інтер’єру, зміна обстановки. Усі інші турботи входять до наших послуг. Знаємо свою справу, безліч позитивних відгуків тому підтвердження.

Замовляючи вантажоперевезення в нашій компанії, можете бути впевнені у грамотному підході до вирішення будь-якого завдання в рамках переїзду. Транспортні засоби та кваліфіковані вантажники до ваших послуг у будь-який час.