Квартирний переїзд у Києві: оптимально по ціні та зручно

 

Як швидко перебратися до нової оселі у Києві

Молодь віддаляється від батьків, мешканці переїжджають в інші райони міста, хтось з'їзджається з родичами, іногородні здобувають квадратні метри у столиці або орендують площу у господарів. Кожному із них потрібно запакувати меблі, свої пожитки та перебратися в інше житло. «Із точки до точки» − компанія, що здійснює вантажоперевезення у Києві у форматі «під ключ». Ваш квартирний переїзд починається з дзвінка менеджеру, який приймає заявку. Після уточнення деталей спеціаліст пропонує автомобілі, які представлені в автопарку у достатній кількості. Призначається дата приїзду вантажного автотранспорту із вантажниками та визначається обсяг виконуваних робіт.

Порядок рабіт, пов'язаний із переїздом на нову квартиру

 • • Акуратний демонтаж та поштучне упакування корпусних меблевих гарнітурів.
 • • Відключення сантехпристроїв та комунікацій для техніки.
 • • Розбирання кухонного набору меблів, м'яких куточків, спальних та дитячих меблів.
 • • Завантаження автомобіля речами, що перевозяться із правильним складуванням крихких речей.
 • • Бережная транспортировка содержимого фургона (грузовика) на новое место жительства.
 • • Розвантаження та занесення всіх предметів на потрібний поверх.
 • • Поетапне складання гарнітурів, розміщення меблів.
 • • Вивіз із нового житла залишків пакувального матеріалу.
 

Наша ціль – організувати та виконати переїзд

Кваліфіковані розбиральники меблів та вантажники зможуть ретельно упаковати та завантажити майно у кузов машини. Якщо у вас усе вже складено і є кілька пар сильних чоловічих рук, пропонуємо орендувати вантажний транспорт із водієм.

Ціна квартирного переїзду у Києві

Вартість послуги квартирного переїзду у Києві залежатиме від обраного автомобіля, пройденого кілометражу. На сайті вказані розцінки на вантажоперевезення за окремими категоріями автомобілів при проїзді до 5 км у межах міста. Оператор допоможе визначитись із реальною вартістю перевезення залежно від дальності відстані. Орієнтуючись на кількість речей та необхідну швидкість переїзду, наш фахівець підбере машину та бригаду вантажників. Переїхати на нову квартиру недорого: Якщо меблів небагато, вибирайте ГАЗель. Вона здатна перевезти столичними вулицями 1,5-2 тонни речей. Вантажників зазвичай замовляють у кількості 2-6 осіб. Заздалегідь складіть список великих предметів та техніки, щоб менеджер міг приблизно оцінити обсяг перевезення.

Як зробити переїзд дуже економним

Робота вантажників оцінюється погодинно. Якщо ви заздалегідь усе добре запакуєте і складете у вільному приміщенні для винесення до автомобіля, залишиться лише навантаження та вивантаження. Вибирайте зручний формат співпраці: «під ключ» або окремі послуги з перевезення вантажів. Всього кілька годин – і ви будете радіти новому місцю проживання.

Переваги перевезення
вантажів компанією Вантажоперевезення "З точки в крапку" у м. Київ

 • Великий вибір машин будь-якого тоннажу
 • Доступні ціни на перевезення вантажів
 • Швидка та якісна доставка вантажів
 • Бережне відношення вантажників до меблів та речей
 • Допомога кваліфікованих менеджерів у плануванні переїзду
 • Зручне замовлення та швидка подача машини

Відгуки клієнтів,
що переїхали з нами

Тисячі задоволених клієнтів, десятки тонн перевезеного вантажу, десятки літрів випитої менеджерами кави, сотні викурених вантажниками сигарет.

 • Во время переезда офиса переживал за сохранность нашей мебели и техники. Очень рад, что обратился в данную компанию. Работники оперативно приехали, они собрали и упаковали мебель, компьютеры и остальную технику запаковали. Работали надежно. Доехало все целым, на новом офисе еще раз убедился в профессионализме работников и грузчиков.

 • Большое спасибо Вам за качественный сервис.  Переезжали с женой на новую квартиру в Киеве, нам нужна была грузовая машина. У нас вещей много, мебель тоже. Сначала думал, что переехать будет сложно, но потом убедился, что когда работают профессионалы - все проходит идеально. Позвонил в компанию по номеру, оператор помог быстро оценить масштаб перевозки и подобрать машину.  Грузчикам и водителю отдельное спасибо за оперативность и помощь при разгрузке.

 • Отличный сервис Из точки в Точку, машина нам была подана вовремя, несмотря на то, что время переносилось так как планы у нас поменялись. Очень вежливые диспетчеры, вежливые грузчики. А по стоимости перевозка груза получилась дешевле, чем планировали изначально. Огромное спасибо, всем рекомендую))))

Здійснити квартирний переїзд у Києві недорого — справа досить клопітка. Довірте вантажне перевезення професіоналам компанії «З точки до точки».

Наш 10-річний досвід дає змогу гарантувати організований процес без пошкодження речей. Зекономимо вам нерви, час, гроші.

Квартирні переїзди під ключ

Компания «Из точки до точки» більш ніж 10 років займається перевезеннями. Сплочена команда акуратно, якісно, швидко перевезе на квартиру груз від 100 кг до 20 тонн по Києву та області.

На сайті https://crown-cars.com можна познайомитись з каталогом наших послуг та телефонами.

Етапи переїзду:

Зателефонуйте, зробіть замовлення чи заповніть заявку на сайті.
Наш фахівець уточнить деталі: адресу, кількість меблів, поверх. Допоможе підібрати під необхідний обсяг робіт автомобіль та вантажників.
У призначений день приїзду ми займаємось перевезенням.

Телефонуйте та вигідно замовляйте! Працюємо без вихідних, допоможемо із переїздом дешево, із турботою про ваше майно.

Як здійснюємо перевезення

«Із точки до точки» — компанія, яка візьме на себе розбирання меблів, упаковку, навантаження. Перевезення особистих речей, підйом на будь-який поверх, складання та розміщення на новому місці — усе це входить до послуг транспортування.

Які работи виконуємо:

відключаємо акуратно техніку від комунікацій;
ретельно демонтуємо, розберемо, запакуємо кожен елемент меблевих наборів, гарнітурів. Спальні, дитячі, кухні акуратно пакуємо окремо;
дбайливо, надійно ставимося до упаковки та перевезення крихких предметів;
транспортування здійснюємо обережно, за обумовленим із замовником маршруту;
розвантаження та доставка особистих речей на будь-який поверх;
обдумане уважне складання, розставляння інтер’єру;
вивіз сміття.

Як здійснити квартирний переїзд дешево

Якщо ви можете запакувати меблі, служба «З точки до точки» м. Київ пропонує за найкращою ціною скористатися послугами відповідного автомобіля із вантажниками.

При самостійному переїзді забронюйте лише машину.

Для зниження витрат можете замовити лише вантажників із погодинною оплатою. При добре виконаній підготовчій роботі фахівці швидко впораються із розвантаженням.

Компанія перевезень виконує роботи під ключ за фіксованим тарифом.

На вартість робіт впливає кількість меблів, відстань, яку необхідно подолати автомобілю. Поверх старого та нового приміщення.

Автопарк для транспортування речей

Служба переїздів «Із точки до точки» підходить персонально до кожного замовлення. Ми можемо терміново та недорого реалізувати ваші плани квартирного переїзду.

Пропонуємо до послуг наступний транспорт:

1. Для невеликих перевезень речей вантажопідйомність 1,5 т і 2 т.

Малий тонаж дозволяє автомобілям проїхати будь-якими дорогами, під мостами, арками, у тунелях. Низька ціна 120-140 грн за годину робить подорожі дуже вигідними.

2. Працюють із замовленнями у будь-яких погодних умовах без вихідних. Досвідчені водії суворо дотримуються графіку доставки.

Транспорт, що часто використовується у квартирному переїзді вантажопідйомністю 3 т і 5 т.

За допомогою таких вантажівок у розібраному вигляді повністю перевозять усю обстановку 2-3 кімнатної квартири. Включно із великогабаритними холодильниками, піаніно. Вартість 200 – 300 грн/година – доступна ціна таких переміщень.

Для перевезення великих вантажів служба переїздів «З точки до точки» має в своєму розпорядженні машини місткістю 10, 20 тонн.

Окрім вантажного транспорту приймаємо замовлення на комфортабельні мікроавтобуси, легкові автомобілі. Повний перелік послуг можна переглянути на сайті https://crown-cars.com.

Чому варто звернутись до «Із точки до точки»

На ринку перевезень велика конкуренція.

Наша компанія з досвідом роботи більше 10 років цінує свою репутацію, тому має наступні переваги:

Кожному замовнику – персональний підхід.
Суворе дотримання дати, часу за договором.
Для ефективного перевезення речей підберемо найкращий варіант автомобіля і кількості вантажників.
Доступні розцінки, знижки для постійних клієнтів. Ціни стабільні. Під час перевезення не змінюються незалежно від дати переїзду.
Гарантуємо безпеку, відсутність пошкоджень при перевезенні та вантажно-розвантажувальних роботах.

Довіряючи квартирні перевезення нам, можете бути впевнені у точно та акуратно виконаній роботі за доступною ціною.

Професійніе кадри: залог успіху

Компанія «Із точки до точки» ставить своєю ціллю виконати організаційний квартирний переїзд.

Транспортування особистих речей – складний процес, що проходить у кілька етапів. На кожному із них трапляється чимало нюансів.

Від навичок та професійних умінь залежить швидкість перевезення, акуратність. Для гарантованого виконання поставленого завдання ми маємо кваліфікований персонал.

Досвідчена злагоджена команда однодумців підтримує найвищий рівень якості послуг.

Ми відрізняємось:

персональною відповідальністю за роботу;
дисциплінованістю, суворим дотриманням трудового розпорядку;
повним взаєморозумінням та взаємозамінністю.

Відповідальність та взаємодопомога гарантують виконання замовлення по Київській області.

Здається, у перевезенні секретів немає. Не тут то було!

Водій повинен дбайливо, без різких гальмуваннь, швидко привезти вантаж. Тільки особистий досвід дозволить вибрати оптимальний маршрут, не гаючи часу у пробках. А погані погодні умови: слизька дорога, низька видимість?

Вантажник – це не просто носій! Від злагодженості цієї команди залежить результат. Їм необхідно:

мати спеціальні інструменти та навички їх використання;
компетенції розбирання та складання імпортних меблів;
підготувати достатню кількість пакувального матеріалу та грамотно запакувати увесь вантаж;
незалежно від поверху акуратно спустити, підняти речі;
грамотно розподілити меблі всередині вантажівки, забезпечивши компактність та безпеку;
зібрати на новому місці, розставити в інтер’єрі, дотримуючись рівня.

Це лише частина обов’язків бригади перевізників компанії «З точки до точки». Потрібно додати дотримання термінів для всіх замовників, вивіз сміття до спеціально відведених місць.

Надійність наших фахівців не викликає сумнівів. Усім перерахованим навичкам вони навчені, роблять свою роботу швидко та якісно.

Про це свідчать і численні позитивні відгуки на сайті компанії https://crown-cars.com.

Квартирний переїзд відгуки
Светлана и Николай Шевченко
10.07.2021
Наша семья обратилась в компанию «Из точки в точку» для помощи в переезде на новую квартиру. Множество опасений вызывала перевозка нашей коллекции картин. Спасибо большое менеджеру! Нам всё подробно подсказали, оказывается они сами запаковывают! Ни одна картина не пострадала! Огромная благодарность от нашей семьи за быструю доставку.

Николай Ильич
10.07.2021
Читал на сайте положительные отзывы об этих ребятах, при переезде решил к ним обратиться. Не пожалел ни разу! Мне помогли определиться с машиной, оказалось есть услуги разборки и сборки. Все вещи поместились в грузовичок на 2 тонны. Сэкономил на машине, так ещё и приятным бонусом оказалась предоставленная скидка. Благодарю! Однозначно всем рекомендую!

Квартирний переїзд у Києві: оптимально за ціною та зручно

Як швидко перебратися на нове житло у Києві

Молодь відокремлюється від батьків, мешканці переїжджають до інших районів міста, хтось з’їжджається із родичами, іногородні здобувають квадратні метри у столиці чи орендують площу у господарів. Кожному із них потрібно запакувати меблі, свої пожитки та перебратися у інше житло.

«Із точки до точки» − компанія, здійснює вантажоперевезення у Києві у форматі «під ключ». Ваш квартирний переїзд починається із дзвінка менеджеру, який приймає заявку.

Після уточнення деталей спеціаліст пропонує автомобілі, які представлені в нашому автопарку у достатній кількості. Призначається дата приїзду вантажного автотранспорту з вантажниками та визначається обсяг виконуваних робіт.

Порядок рабіт, пов’язаний із переїздом на нову квартиру

 • • Акуратний демонтаж та поштучне упакування корпусних меблевих гарнітурів.
 • • Відключення сантехпристроїв та комунікацій для техніки.
 • • Розбирання кухонного набору меблів, м’яких куточків, спальних та дитячих меблів.
 • • Завантаження автомобіля речами, що перевозяться із правильним складанням крихких речей.
 • • Бережне транспортування вмісту фургона (вантажівки) на місце проживання.
 • • Розвантаження та занесення всіх предметів на потрібний поверх.
 • • Поетапне складання гарнітурів, розміщення меблів.
 • • Вивіз із нового житла залишків пакувального матеріалу.

Наша ціль – організувати та виконати переїзд

Кваліфіковані розбиральники меблів та вантажники зможуть ретельно упаковати та завантажити майно у кузов машини. Якщо у вас усе вже складено і є кілька пар сильних чоловічих рук, пропонуємо орендувати вантажний транспорт із водієм.

Ціна квартирного переїзду у Києві

Вартість послуги з квартирного переїзду у Києві залежатиме від обраного автомобіля, пройденого кілометражу. На сайті вказані розцінки на вантажоперевезення за окремими категоріями автомобілів при проїзді до 5 км у межах міста.
Оператор допоможе визначитись із реальною вартістю перевезення залежно від дальності відстані. Орієнтуючись на кількість речей та необхідну швидкість переїзду, наш фахівець підбере машину та бригаду вантажників.

Переїхати на нову квартиру недорого

Якщо меблів небагато, вибирайте ГАЗель. Вона здатна перевести столичними вулицями 1,5-2 тонни речей. Вантажників зазвичай замовляють у кількості 2-6 осіб. Заздалегідь складіть список великих предметів та техніки, щоб менеджер міг приблизно оцінити обсяг перевезення.

Як зробити переїзд дуже економним

Робота вантажників оцінюється погодинно. Якщо ви заздалегідь усе добре запакуєте і складете у вільному приміщенні для винесення в автомобіль, залишиться лише навантаження та вивантаження. Вибирайте зручний формат співпраці: «під ключ» або окремі послуги із перевезення вантажів. Всього кілька годин – і ви будете радіти новому місцю проживання.