Офісний перееїзд слід доручати професіоналам. Вони зможуть організувати його у стислий термін, замовнику особливо не доведеться брати участь у процесі, крім того, що дати вказівки кваліфікованим виконавцям.

Швидка організація офісних переїздів із точки до точки

Компанія спеціалізується на організації різних переїздів, виконує їх у Києві та Київській області. Має у своєму розпорядженні великий автопарк. Машини із підвищеною вантажопідйомністю можуть забрати усе за один раз, тим самим зменшимо витрати клієнта під час переїзду фірми.

Потреба у зміні розташування офісу виникає у різних компаній, причини на те можуть бути різними. Головне – зробити усе швидко та надійно. Із цим завданням чудово впорається транспортна компанія «Із точки до точки».

Чому слід доручати офісний переїзд професіоналам?

Доручати офісний переїзд професіоналам варто відразу із кількох причин, головні з яких полягають у:

Експерти у цій галузі здатні дати корисні поради. І один із них полягає у тому, що планування такого заходу потрібно розпочинати заздалегідь, а не робити усе в останній момент у дикому поспіху, ризикуючи щось забути.

Співробітники компанії «Із точки до точки» чудово знають особливості переїзду офісів. Це завжди масштабний захід, що передбачає розбирання та упаковку меблів, оргтехніки. Усе потрібно швидко та акуратно зібрати, перемістити до кузова автомобіля. Іноді доводиться переміщати речі з поверху на поверх, що вимагає певної вправності та фізичної витривалості.

В компанії «Із точки до точки» трудяться досвідченівантажники. Вони знають, як потрібно поводитися із тендітними предметами, документами та іншими речами, які використовуються в офісах. Звертаються з майном замовника як зі своїм власним – дбайливо та акуратно.

За запитом клієнта може бути наданий пакувальний матеріал – це позбавить необхідності самостійно шукати коробки та іншу тару. Усі речі перед завантаженням у машини будуть ретельно упаковані, що дозволить уникнути ризику їх пошкодження у процесі транспортування.

Як усе відбувається

Організація офісного переїзду відбувається у кілька етапів та включає:

  1. Подачу заявки.

  2. Прибуття фахівця.

  3. Оформлення договору.

  4. Приїзд вантажників у визначений час.

  5. Упаковка речей.

  6. Завантаження машин, що прибули.

  7. Доставку майна до пункту призначення.

  8. Розвантаження речей та їх розміщення на місцях.

  9. Утилізацію непотрібної упаковки.

Головні рекомендації професіоналів, які організують переїзди, полягають у тому, що не варто намагатися впоратися із цим завданням самотужки. Таку складну справу потрібно доручати фахівцям. Можливе дистанційне подання заявки.

Фахівець приїде на об’єкт, щоб оцінити фронт майбутніх робіт, зрозуміти, що доведеться перевозити та куди, як краще розставити у новому офісі. Розбиранням меблів займаються вантажники, вони ж здійснюють укладання архіву, оргтехніки та іншого майна до коробки.

Один із ключових етапів – це вибір машини, вона повинна мати оптимальну місткість. Можливі різні варіанти організації переїзду «під ключ» та часткова допомога.

Із підбором відповідних автомобілів не виникає проблем, адже автопарк у компанії значний. Для фіксації речей у кузовах застосовуються спеціальні ремені, що запобігають їх зміщенню та пошкодженню.

На новому місці майно розпаковується, збирається та розставляється по місцях. Клієнт приймає виконану роботу.

Переїзд відбувається без зайвої метушні та займає мінімальну кількість часу.