Під час переїзду часто люди відчувають прострацію, дивлячись на усю ту велику кількість речей, яку необхідно перевезти. А якщо в сім’ї є діти, то завдання ще більше ускладнюється. У результаті новосели витрачають безліч сил та часу. Адже цього можна уникнути, якщо знати деякі секрети. У цій статті розглянемо поради, як зробити переїзд швидким та простим у будь-якій ситуації.

Підготовка до переїзду у місті Київ

Багато людей роблять одну й ту саму помилку – відкладають усе на останній момент. А потім у швидкому темпі роблять усе, бо вже не встигають. Звичайно ж, результат та ефективність сильно страждатимуть. Та й настрій через це буде не найкращим. Тому за місяць до запланованого квартирного переїзду необхідно почати готуватися. Це зробить зміну місця проживання комфортнішим.

За місяць до переїзду бажано:

За тиждень до переїзду рекомендується починати збирати речі. Якщо потрібно, то речі бажано випрати ще на старій квартирі. Посуд теж краще відразу укласти до коробки або сумки, а їсти із одноразового покупного. Бажано в цей же період зробити генеральне прибирання у новій квартирі, підключити інтернет, телебачення та інші корисні послуги. Так, ви заощадите велику кількість своїх нервів та сил.

За день до переїзду рекомендується відправити дітей до бабусі чи в інше місце, щоб дітлахи не плуталися під ногами та не відволікали. Напередодні вранці холодильник потрібно почати розморожувати. Про всяк випадок варто сфотографувати показання лічильників. Рекомендується перевірити наявність усіх ключів та перебрати їх: в одну сторону від старого місця проживання, а в іншу від нового. Звичайно ж, увечері слід укласти останні речі.

Вже в день переїзду бажано знайти якнайбільше міцних чоловічих рук, наприклад, покликати друзів, братів та інших родичів. Адже чим більше людей, тим швидше і простіше буде перетягати усі коробки до вантажівки та підняти на поверх до нового місця проживання. За бажанням можна найняти вантажників. До речі, ми – компанія «Із точки до точки» – пропонуємо ці послуги за вигідними цінами.

Поради щодо квартирного переїзду у Київській області

Ось кілька корисних порад:

Не забудьте заздалегідь подбати про своїх вихованців. Не варто кричати на них, якщо вони виявлятимуть інтерес до коробок. Для них переїзд сам по собі є стресом, бо ще й господар кричить. Не забудьте погодувати їх, тому що самі вони це зробити не можуть. Рибок можна перевозити у відрі із вентильованою кришкою, бажано в машині. Якщо у вас вдома птахи, то їхню клітину варто обернути теплою матерією – вони бояться протягів. Але обернути так, щоб вони не задихнулися від нестачі кисню.

Резюмуючи

Це все поради, як зробити переїзд швидким та простим. Обов’язково користуйтеся ним. А якщо занадто багато речей, які не поміщаються до машинуи, то замовляйте послуги вантажних перевезень у компанії «Із точки до точки» на цьому сайті.